Philips EP4441/50 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L — Digilema
Артикул: 8720389031588
Philips EP4441/50 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L
Характеристики
Все характеристики
Cooking functions & programs | Coffee making Yes
Power | AC input frequency 50 Hz
Weight & dimensions | Width 246 mm
Cooking functions & programs | Latte Macchiato making Yes
Power | Energy efficiency class A
633.19
Указанная на сайте цена включает налог.
Время доставки 2-4 дней
В корзину
  • Cooking functions & programs | Coffee making
    Yes
  • Power | AC input frequency
    50 Hz
  • Weight & dimensions | Width
    246 mm
  • Cooking functions & programs | Latte Macchiato making
    Yes
  • Power | Energy efficiency class
    A
  • Ergonomics | Built-in display
  • Cooking functions & programs | Cappuccino making
  • Ergonomics | Display type
    TFT
  • Ergonomics | Product colour
    Black
  • Performance | Water tank capacity
    1.8 L
  • Power | AC input voltage
    230 V
  • Cooking functions & programs | Espresso making
  • Performance | Hot and cold beverages making
  • Power | Power
    230 W
  • Performance | Coffee input type
    Coffee beans
  • Weight & dimensions | Depth
    371 mm
  • Ergonomics | Control type
    Touch
  • Ergonomics | Touchscreen
  • Weight & dimensions | Height
    433 mm
  • Performance | Product type
    Espresso machine
  • Performance | Built-in grinder
  • Performance | Grinder type
    Ceramic grinder
  • Cooking functions & programs | Caffe Crema making
  • Performance | Number of coffee strength settings
  • Performance | Dishwasher-proof parts
  • Power | Maximum operating pressure
    15 bar
  • Performance | Maximum operating pressure
    15 bar
  • Performance | Adjustable coffee spout height range
    85 - 145 mm